Instagram Takipçi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Instagram Takipçi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Sıfırdan sadık bir Instagram takipçi tabanı oluşturmak çok fazla çalışma, zaman ve sabır gerektirir, bu yüzden birçok işletme kestirme yol seçip Instagram takipçi satın almaya karar verir. Ancak bunu yapmadan önce nasıl bir siteden satın almanız gerektiğini bilmeniz gerekir.

Instagram, markanızı tanıtmak ve oluşturmak için en iyi sosyal medya kanallarından biridir. Instagram kullanıcılarının yaklaşık % 60'ı bu sosyal ağdaki bir ürün veya hizmet hakkında bilgi ediniyor. Günlük olarak yarım milyar insanın oturum açtığı ve bu sayının artmaya devam ettiği düşünüldüğünde bu şaşırtıcı bir rakam değildir.

Instagram en yüksek etkileşim oranlarına sahipken, yeni algoritma yeni bir işletmenin atılımını biraz zorlaştırıyor. İyi bir etkileşim, gönderilere ve kullanıcılara odaklanır. Doğru yol izlemeyen hesaplar takipçi ağlarını hala kurmamış olanları sınırlandırıyor ve Instagram gönderilerinin % 70'inin  fark edilmemesiyle sonuçlanıyor.

Bu engelleri aşmanın tek yolunun Instagram takipçi satın almak olduğunu düşünüyorsanız, önce iki şeyi açıklığa kavuşturalım. Instagram takipçi satın almak, Instagram'ın hizmet şartlarına aykırıdır. İkincisi, hile yapmak, Instagram takipçileri satın almakla aynı şey değildir.

1. Instagram Hilesi Yapma Riski Size Aittir

Instagram hileleri, sosyal ağın hizmet şartlarına aykırıdır. Instagram'da hesabınızın herhangi bir yönünü (kullanıcı adınız dahil) "satın almanıza, satmanıza veya devretmenize veya diğer kullanıcıların oturum açma kimlik bilgilerini veya rozetlerini istemenize, toplamanıza veya kullanmanıza" izin verilmez. Bunun için kullanıcı şartlarını iyi bilmeniz gerekiyor.

Instagram Hizmet Şartları

Instagram hesapları satın alırsanız ve bu hesapla ilgili şüpheli bir şey bulunursa Instagram'ın bu hesapları kapatabileceğinin bilincinde olmalısınız.

2. Takipçi Satın Almak

Organik olmayan takipçiler muhtemelen gerçek değillerdir. Uzun vadede, botlar markanızın itibarına ciddi şekilde zarar verebilir. Bunun için satın alacağınız takipçilerin organik olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Instagram takipçi satın alabileceğiniz sitemizdeki takipler Türk ve yabancı olarak belirtilmiştir. Hazırlanmış olan paketler doğrultusunda satın aldığınız da kısa sürede sosyal medya platformu üzerinde hesabınızı da daha güçlü bir konuma getirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden instagram takipçi satın alabilirsiniz.


3 Dakika Önce