İnstagram Takipçi Nasıl Arttırılır?

İnstagram Takipçi Nasıl Arttırılır?

 

İnstagram Takipçi Nasıl Arttırılır, birçok yöntem olmasının yanı sıra yine size madde madde İnstagram da elde ettiğiniz takipçileri belli bir süre sonra kaybetmeye başlayınca sürekli takipçi arttırmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyorsunuz.

 1. Etkileyici Paylaşımlar
 2. İnstagram Takipçi Satın Al
 3. Çekilişlere Katılarak
 4. Etkinlik Düzenleyerek
 5. Hediye Vererek
 6. Storyleri Aktif Kullanarak
 7. Yorum Yaparak
 8. Takibe Takip Yöntemini Uygulayarak

 

İnstagram Takipçi Nasıl Kasılır?


İnstagram Takipçi Nasıl Kasılır? , sorusunu fenomen olmak veya kendisini mutlu edecek kadar takipçi elde etmek isteyen gençlerle karşılaşıyoruz. Tabii fenomen olunca da ciddi bir gelir kapısı da açılıyor.

Peki, İnstagram  takipçi kasmak için ne yapılmalı ? Burada bahsedeceğimiz iki yöntem ve yöntemlerin kırımları var.

 1. Organik Takipçi İle Büyümek
 2. Takipçi Satın Alarak Büyümek

Bu ikisinin de hem pozitif, hem de negatif yanları vardır. Nasıl mı?

Organik takipçi ile büyürken çok ağır ve yavaş büyüyecektir. Verdiğiniz değere kıyasla aldığınız beğeniler ve gelen takipçiler sizin moralinizi bozmaya yetecektir. Bu moral bozukluğu ile şevkiniz kırılabilir ve gün geçtikçe bu işi yapma hevesinizi kaybedebilirsiniz.

Takipçi satın alma yaparsanız çok hızlı büyüyeceksinizdir yalnız bu sizin arkadaşlarınız veya takipçileriniz etrafından fark edilebilir. Bu yüzden adım adım az alarak gidilebilir. İnstagram sayfanızın kitle hedefinize göre Türk Takipçi veya Yabancı Takipçi alabilirsiniz. Negatif yanına gelirsek kesinlikle bot takipçi den uzak durmanızı söylemek yanlış olmaz.

Bot takipçi satın alarak, botların hızlıca silinmesinden dolayı bunu İnstagram botları farkedecek  ve sayfanıza  birkaç günlük veya haftalık erişim engeli getirecektir.

Sizin burada yapmanız gereken Türk Takipçi Satın Al işlemine girişmeniz. Türk Takipçi Alma buraya tıklayarak bizden aktif olarak  İnstagramı kullanan takipçilerimize erişebilirsiniz. Yurt dışı hedefiniz varsa bizimle iletişim kurup sizlere yabancı takipçi gönderimi yapabiliriz.

 

İnstagram Takipçi Arttırmak İçin Ne Yapmalı?

İnstagram takipçi arttırmak İçin Ne Yapılmalı? , size  7 farklı nokta atışı ile madde madde yazıyorum;

 1. Hastag Kullanın: Sayfanızın kategorisine yakın ve genel tanımlar bulup hastag çalışmaları yapın
 2. Takipçiler ile Etkileşim: Takipçileriniz ile etkileşim halinde bulunun. Gönderilerinizde soru sorun, onların yorumlarına yorum yapın, yorumlarını beğenin, yorumlarını sabitleyin. Size yakın olduklarını hissetsinler
 3. Devamlılık: Devamlılıktan kasım  bu yaptıklarınızı bir iş gibi görmeniz ve her gün düzenli olarak takipçilerinizle paylaşımda veya etkileşimde bulunmanız gerektiğidir.
 4. Yeni Akımları Kullanma: Biliyorsunuz ki İnstagram sürekli kendini güncel tutmayı sağlayan sosyal bir platform, kullanıcılarını daha fazla uygulamada tutmak için sürekli yenilikleri ile karşımıza çıkıyor. Bunlardan örnek verirsek; İnstaStory, Reels videolar ve onlarca hikaye filigranları. Say say bitmiyor.
 5. Sayfa Bütünlüğünü Koruyan Paylaşımlar: Arkadaşlar, mesela sizin bir araba sayfanız varsa oraya motosiklet, scooter atmanın ne anlamı var? Konseptinize sağdık kalın, eğer sıkılıp dönüştürmeyi düşünüyorsanız da bunu yavaş ve ağırdan alarak yapın.
 6. İnstagram Takipçi Satın Al: Bizden Aktif Türk Takipçi alarak, Paket İnstagram Çekilişleri alarak sayfanızı hitlendirebilirsiniz.
 7. Çekiliş Yapmak: Diğer sayfalar ile birleşip hiç etkinlikte bulundunuz mu? Seninle aynı kategoride sayfalarla etkileşime girerek her iki sayfada veya daha çok sayfada çekilişler düzenleyebilirsin. Çekiliş şartlarına da “her iki sayfayı takip etmek zorunludur” dediğimizde takip etmelerini mecburi kılmış oluruz. Sayfamız ile aynı konsepte ki sayfaları bularak takipçilerinden uzun vadede faydalanmış oluruz, anlık takipçi düşmelerinin de önüne geçmiş oluruz çünkü; aynı şeyleri beğenmekten hoşlanan bir kitle kazanmış oluyoruz.

 

 

İnstagram Ücretsiz Takipçi Nasıl Arttırılır?

İnstagram Ücretsiz Takipçi Nasıl Arttırılır, arkadaşlar ücretsiz takipçi arttırmak için en iyi yöntem keşfete düşmektir.

 

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür?

İnstagram Keşfete Nasıl Düşülür, yukarıda “İnstagram takipçi arttırmak İçin Ne Yapılmalı?” sorusuna verdiğimiz maddelere uyarsanız keşfete düşme garantisini bizzat ben veriyorum. Hesabınız herkese açık olmalı tabii, bunu unutmayın. Bunun yanı sıra etrafta birçok kişi “sadece videolar keşfete düşüyor” gibi bilgiler dolaşıyor ama bu bilgi sizi yanıltmasın. Sadece videolar değil, resimlerde keşfete düşüyor. Ve ikisinin de keşfete düşme oranını yine sizin eski paylaşımlarınız etkiliyor. Yani cevap profilinizde gizli.

 

 İnstagram da 1000 Takipçi Nasıl Yapılır?

İnstagram da 1000 Takipçi Nasıl Yapılır, sorusunun onlarca cevabı var. İstersen bizden Türk takipçi satın al, çekiliş ile takipçi al, istersen de yukarıda belirttiğimiz uzun zaman gerektiren ama organik 6 madde ile 1000 Takipçiye ulaş. Bu arada organik takipçi satın alma hizmetimiz de vardır. Kısacası bizde her şey var :)    

 

Organik İnstagram Takipçi Nasıl Yapılır?

 

Organik İnstagram Takipçi Nasıl Yapılır, yine burada da farklı büyüme tercihleriniz olabilir. (Belki atlayarak okuyorsunuz diye söylüyorum; burada anlatılan tüm hizmetleri medyakazani.net vermektedir) Bunlardan üçü:

 1. Çekiliş ile Takipçi Satın Al: Çekilişlere girerek hem organik hem de hızlıca takipçi elde edeceksiniz. Eğer İnstagram da Ticari bir sayfanız varsa %100 almanızı, Mizah-Eğlence-Kişisel hesabınız varsa yine %100 almanızı öneririm. Çünkü; bir şeyler almaya, beğenmeye gelen hazır bir kitle ediniyorsunuz.
 2. İnstagram Keşfete Düşme Taktiği: Yukarıda belirttiğimiz gibi, keşfete düşme taktiğimizi uygulayarak organik takipçi edinebilirsin güzel dostum.
 3. Aktif Takipçiler Satın Al: Verdiğimiz bir hizmetlerden bir tanesi de Aktif Takipçi satmak. Bu hizmetten faydalanmak için Kaliteli Türk Takipçi ye tıklayarak ulaşabilirsin.
 4. İstikrarlı Paylaşım: Arkadaşlar bu işte değil, tüm işlerde olduğu gibi istikrar çok önemli. Eğer istikrarlı paylaşımlara devam ederseniz emin olun bir gün sonuçlarını büyük zevkle izlersiniz.
 5. Çekilişler Yapın: Son zamanlar da güvenirliği tartışılan çekilişleri aramızda duymayan kalmamıştır. Sizce bunu neden yapıyorlar? Evet, doğru bildin! Hem para kazanmak için hem de İnstagram da Etkileşimlerini arttırmak için yapıyorlar. Üst üste Win-Win.

 

İnstagram Nasıl Popüler Olunur?

İnstagram Nasıl Popüler Olunur?, artık sadece dizi oyuncularının popüler olmadığını, film, dizi, oyunculuk dışında da Fenomen olunduğunu hepimiz biliyoruz. Fotoğraf veya 6-7 saniyelik videoların bile bazı insanları popüler ettiğini İnstagram da oldukça gördük. Bunlardan bir tanesi Çağcı Taner dir. Diğer sosyal medya da oluşan takipçilerinizi de İnstagram a aktarıp daha fazla takipçi elde edebilirsiniz

YouTube dan makyaj videoları popüler olanlar, araba videoları ile popüler olanlar, bilgi-genel kültür anlatımlarıyla ünlü olan onlarca insan var ama sizin diğer sosyal medyalarda da popüler olmadığınızı farz ederek sadece “ İnstagram da Nasıl Popüler Olunur “sorusuna madde madde cevaplamak gerekirsek:

 1. Hedeflerinizi İyi Belirleyin: Sizin hedefleriniz bu yolda giden destekçiniz olacaktır. Bu yüzden ilk başlarda minimal mutlulukları önemseyerek devam edin, mutlu olun ki bu işi yapma hevesiniz hiçbir zaman kaybolmasın.
 2. Hedef Kitle Analizi: Hedeflerinizi iyi belirledikten sonra sırada Hedef Kitle Analizine geliyoruz. Burada yapmanız gereken sektörünüzün liderlerini seçerek neler yaptıklarını iyi gözlemlemek gerekir. Onu takip eden takipçilerin eğilimleri neler, beğenmedikleri durumları neler? Bunları analiz edip sayfanızın konseptini geliştirebilir veya düzenleyebilirsiniz.
 3. Reklam Vermek: Biraz bu işin maddi boyutuna indiğimizde reklam vererek de popüler olabilirsiniz. Sektörünüzün liderlerine olmasa da sizin gibi hedefleri olan diğer büyük sayfaların reklam teklifini alabilirsiniz.
 4. Takipçi Satın Alarak: Aktif takipçi satın alarak da  istediğiniz popülist olabilirsiniz.

 

 

İnstagram Takipçi Arttırmanın Püf Noktaları

İnstagram da takipçi arttırmanın püf noktalarını madde madde anlatmak gerekirsek;

 1. Kalitenizi İçerik: Arkadaşlar, fotoğraf veya video paylaşın hiç farketmeksizin kaliteli olduğundan emin olun. İlk başlarda kaliteli paylaşımlar yapıp sonra da bu kalitenizi düşürürseniz takipçi kaybetmenize sebep olacaktır.
 2. Görüntü Kalitesi: İnstagram görüntü yoluyla paylaşım yapılabilen bir platform. Bu yüzden gönderilerinizin görüntü kalitesine dikkat edin
 3. Düzenli Paylaşımlar: Kendinize günlük veya haftalık paylaşım sayısı belirleyin ve o sayıdan düşmemeye çalışın. Ne kadar kaliteli ve düzenli paylaşımlar yaparsanız keşfete düşüp kullanıcılar sizi o kadar takip ederler.

 

İnstagram Takipçi Satın Almak

İnstagram takipçi satın almak için en iyi ve en güvenli olan web site medyakazani.net tir. Medyakazani.net size 7/24 destek ve kaliteli hizmet garantisi vermekte. Türk Takipçi Satın Alma işlemlerinizde uzmanlaşan  ekibimiz ile sizi sosyal medya da yükseltmeye kararlıyız.

 

Sonraki Paylaşım;
Tüm İnstagram Hizmetleri İçin Tıklayın.

 


3 Dakika Önce