Instagram Düşmeyen Takipçi Satın Al

Instagram Düşmeyen Takipçi Satın Al

Instagram takipçi satın alanların en çok şikayet ettiği konuların başında satın aldıkları takipçilerinin bir süre sonra kendisinin otomatik olarak düşmesidir. Bu birkaç takipçi için problem olmazken aldığınız takipçilerin hızlı bir şekilde yok olması ise can sıkan bir durumdur. Bunun için insanlar instagram takipçi satın alırken önceliği düşmeme garantisi olan paketlerden yana kullanmayı tercih ederler.

Düşmeyen Takipçi Paketleri

Medya kazanı olarak sitemiz üzerinden alınan takipçilerde düşmeme garantisi veririz. Belli oranda takipçiler düşmezken bir kısım takipçilerin gitmesi de aslında normal bir durumdur. Çünkü gönderdiğimiz takipçilerin gerçek olması ister istemez kendilerinin buradan çıkmasına neden olmaktadır. Yani takipçiler sürekli olarak beğenmedikleri sayfalardan çıkmayı tercih ederler. Ancak bu durumu genel olarak konuştuğumuzda bu çok az bir miktardır ve sizi rahatsız edecek düzeyde değildir.

Takipçilerin organik olması ise farklı bir avantajı yani yeni takipçiler kazanabilme imkânınızı da sağlayacaktır. Satın aldığınız takipçiler sayfanızla etkileşimi yükselttiklerinden dolayı bir süre sonrasında artık sizin paylaştıklarınızı beğenip kaydetmeye ve paylaşmaya başlayacaktır. Bunun içinde sizin mutlaka hesabınızın kalitesine önem vermeniz şarttır.

Adımlarınızı ne kadar bilinçli ve doğru bir şekilde atabilirseniz kullanıcı memnuniyetini sağlar ve daha fazla insana ulaşabilirsiniz. Biz instagram takipçi satın alma işlemlerinin tamamında organik hesaplara önem veririz ve bu sayede hesabınızdaki farkı çok kısa sürede görebilirsiniz.


3 Dakika Önce